Опубліковано Залишити коментар

Троянда загальне

Троянда один из самых известных представителей рода Шиповник. На сегодняшний день насчитывается более 200 тысяч видов этого кустарника. Их объединяют в определенные садовые группы. Если же говорить о выращивание в открытом грунте, то для этого подходят такие группы, как чайно-гибридные, полиантовые, флорибунда, парковые; в меньшей степени — плетистые и ремонтантные.

ей сорт дійсно є родоначальником класу чайно-гібридних троянд. Він був результатом скрещування ремонтантних і чайних троянд, і його поява зробила величезний внесок у селекцію троянд.

Сорт ‘La France’ відзначався не лише новими квітками, а й ароматом, що робив його дуже популярним серед садівників і любителів троянд. Він став одним із символів краси та романтики в садовому дизайні. Поширеність цього сорту і його внесок у створення різноманітних гібридів чайно-гібридних троянд з різними відтінками квітів дійсно сприяли популярності цієї групи троянд.

Чайно-гібридні троянди, завдяки своїй багатий палітрі кольорів, аромату і елегантності, залишаються однією з найбільш популярних груп троянд і сьогодні. Вони додають краси і романтики до саду чи парку та завжди вражають своєю витонченістю.

 

с

 

Роза флорибунда зацвітає не один раз, а декількома хвилями протягом сезону, і це робить її популярною серед садівників. Ви можете вирощувати їх у вигляді куща або як штамбову троянду, що надає варіативність у дизайні саду або парку.

 

Паркові троянди є дійсно дуже морозостійкими і можуть переживати зиму навіть без обов’язкового укриття. Сучасні сорти паркових троянд цвітуть протягом всього сезону і вимагають більше сонячного світла та простору.

Якщо у вас є сад і ви бажаєте мати гарні троянди, але не можете приділити багато часу на догляд за ними, то паркові троянди можуть бути чудовим вибором. Вони додадуть краси та колориту до вашого саду і, як ви відзначили, вони дуже морозостійкі, що робить їх ідеальними для вирощування в різних кліматичних умовах.

Залишити відповідь